Lokationer


Kastrup Gymnastik Hal

Kamillevej 5, 2770 Kastrup
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
PowerTons Øvede (6-8 år)16:30 - 18:00
GymnaHop 5-7 år09:00 - 10:00
Mikro S Team16:00 - 18:00
10:00 - 12:00
Mini S Team18:00 - 20:00
12:00 - 14:00
Junior S Team18:00 - 20:00
17:00 - 20:00
Show Team18:00 - 21:00
14:00 - 17:00
Mini Ninja08:00 - 08:50
Ninja holdet08:30 - 10:00
Ninja Plus16:00 - 17:00
Mini-Aspirant16:00 - 17:00
16:00 - 17:00
Aspirant16:00 - 18:00
16:00 - 18:00
Talent Holdet16:00 - 19:00
16:00 - 19:00
10:00 - 13:00
Bobler16:00 - 18:00
10:00 - 13:00
K2 (konkurrence)16:00 - 19:00
11:00 - 14:00
K3 (konkurrence)18:00 - 20:00
16:00 - 19:00
11:00 - 14:00
MK 317:00 - 20:00
17:00 - 20:00
16:00 - 19:00
MK 417:00 - 20:00
17:00 - 20:00
16:00 - 19:30
13:00 - 16:00
KIG 416:30 - 20:00
16:00 - 19:00
16:00 - 19:00
10:00 - 13:00
KIG 516:30 - 20:00
16:00 - 19:00
16:00 - 19:00
16:00 - 19:30
10:00 - 13:00
Elite16:30 - 20:00
17:30 - 20:30
16:30 - 20:00
17:30 - 20:30
16:00 - 19:30
12:30 - 16:00
Puls og Styrke19:15 - 20:15
Puls og Styrke19:00 - 20:00
Puls og Styrke19:00 - 20:00

Korsvejens Skole Pige Sal

Tårnbyvej 1, 2770 Kastrup
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Spilopper 4-5 år16:00 - 17:00
Spilopper 4-5 år16:00 - 17:00
Krudtugler 0. klasse17:00 - 18:00
Krudtugler 0. klasse17:00 - 18:00

Korsvejens Skole Drenge Sal

Tårnbyvej 1, 2770 Kastrup
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Familie Sjov 1-2 år09:00 - 10:00
Familie Sjov 2-3 år10:00 - 11:00
Familie Sjov 3-4 år11:00 - 12:00
Familie Sjov 3-4 år12:00 - 13:00
Spilopper 4-5 år16:00 - 17:00
Krudtugler 0. klasse17:00 - 18:00
On The Move16:00 - 18:00
Tøsespring 9-12 år18:00 - 20:00
Jumping Tweens (9-12 år)17:30 - 19:30
Jumping Tweens & Teens (9-14 år)18:00 - 20:00
Super spring 12-16 år18:00 - 20:00

Kastrupgårdsskolen Gymnastiksal

Blåklokkevej 1, 2770 Kastrup
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
PowerTons 1.-2. klasse16:00 - 17:30
PowerTons 1.-2. klasse17:30 - 19:00
Spring & Akro 2.-3. klasse16:00 - 18:00
Spring & Akro 4.-6. klasse18:00 - 20:00